Szybki i efektywny serwis laboratorium R&D

NASZE STANDARDY

Kupsa Coatings wspiera placówki medyczne oraz lokalne inicjatywy pomocowe środowiska biznesowego.
W swojej działalności kierujemy się społeczną odpowiedzialnością biznesu. 

JAKOŚĆ I SERWIS

Jesteśmy ekspertami w zakresie produktów i technologii ochrony oraz wykończania drewna, a także powierzchni drewnopochodnych. Jako część Grupy Chemicznej Kupsa posiadamy odpowiednie zaplecze, by wytwarzać produkty i rozwiązania systemowe przy wykorzystaniu własnych technologii oraz komponentów. Naszym nadrzędnym celem jest dostosowanie wyrobu do indywidualnych oczekiwań Klienta. Dlatego nieustannie od 50 lat doskonalimy proces produkcyjny. Skupiamy się też na ciągłym inwestowaniu w badania i w wykwalifikowaną kadrę techniczną oraz technologiczną. Natomiast permanentne ulepszanie procedur w zakresie obsługi Klienta podnosi jakość świadczonych usług, a ponadto pozwala na realizowanie coraz bardziej złożonych zadań logistycznych, jak również technologicznych.

Polska i Europa Środkowa są wyjątkowym rynkiem ze względu na potencjał, wysokie wymagania odbiorców przemysłowych oraz najnowocześniejsze technologie aplikacji. Zespół Kupsa Coatings w Polsce doskonale rozumie, że każdy ewentualny problem jakościowy dotyczący produktów dostarczanych do Klientów musi być bardzo szybko rozwiązany. Dlatego tak bardzo angażujemy się w pomoc i wsparcie dla naszych odbiorców w każdej sytuacji – także wtedy gdy ich problem nie dotyczy dostarczanych przez nas lakierów i jest związany z innym elementem ciągu technologicznego.

  • Naszym nadrzędnym celem jest dostosowanie wyrobu do indywidualnych oczekiwań Klienta.

Nasze standardy gwarantują najwyższą, powtarzalną jakość oferowanych wyrobów i rozwiązań poprzez sumienną kontrolę w trakcie całego procesu produkcyjnego oraz zastosowania najlepszych technologii i komponentów. Dlatego należymy do grona najlepszych specjalistów w branżach, które obsługujemy.

CERTYFIKATY JAKOŚCI

Dzięki holistycznej wiedzy naszych technologów potrafimy skutecznie pomóc w większości trudnych i bardzo trudnych sytuacji. Wspieranie Klientów w rozwiązywaniu ich problemów to ważny element naszego serwisu. Dlatego wypracowaliśmy łatwą i krótką ścieżkę komunikacji z technologami odpowiedzialnymi za produkty i ich formuły. Nasze standardy Systemu Zarządzania Jakością potwierdzają od 1998 ceryfikat AENOR i IQNet zgodnie z normą ISO 9001:2000. 

CERTYFIKATY PRODUKTÓW

W związku ze specyficznymi wymaganiami niektórych branż oraz na potrzeby Klientów posiadamy certyfikaty gwarantujące jakość różnych gam naszych produktów. Certyfikaty te nadane zostały przez niezależne laboratoria cieszące się renomą zarówno w branży meblarskiej, stolarskiej jak i w branży obróbek powierzchniowych. Nowe produkty i systemy lakierowych produktów przemysłowych opracowywanych dla Klientów stosujących technologie wodorozcieńczalne, UV i poliuretanowe w rozmaitych konfiguracjach są dokładnie kontrolowane w dwóch etapach Quality Control. Problemy z produktami – jeśli się zdarzają, dotyczą mniej niż 0,4% produktów dostarczanych do klientów na całym świecie.

  • LAZURY ZEWNĘTRZNE I W0DOROZCIEŃCZALNE

Nasze produkty AKUATRON i AKUAFIS otrzymały znak jakości Instytutu Badań Technologicznych CIDEMCO.

  • PRODUKTY OGNIOOCHRONNE

Produkty te przeszły pomyslnie testy ogniotrwałe i są zgodne z normą UNE 23721:90.

OCHRONA ŚRODOWISKA

Jako KUPSA Coatings w Polsce staramy się w swojej działalności technicznej i biznesowej przestrzegać zasad odpowiedzialności za środowisko.

Od wielu lat w wielu regionach Europy, Grupa zajmuje się sadzeniem drzew, wspieraniem lokalnych inicjatyw podejmowanych w celu ochrony przyrody.

Przede wszystkim jednak Grupa KUPSA udoskonala własną technologię produkcji lakierów oraz kieruje swoje strategiczne cele w obszary nowoczesnych, bezemisyjnych systemów lakierowych nowej generacji.

Właściwym przykładem są tu najnowocześniejsze formulacje lakierów wodorozcieńczalnych, opracowywanych dla całej Grupy KUPSA przez laboratorium KUPSA  Coatings w Polsce. 

Zastosowanie wodorozcieńczalnych przemysłowych systemów lakierów z KUPSA Polska pozwala na wdrożenie pozytywnych ekologicznych trendów jakościowych u każdego użytkownika.

Zero emisji, zero zanieczyszczeń, zero problemów dla pracowników, zero problemów dla sąsiadów, zero problemów dla Przyrody. 

100 % KORZYŚCI I KOMFORTU

 Dbajmy o środowisko razem!

Polska

KUPSA COATING SP.Z.O.O.
Nowa 4
84-123 Rekowo Górne
Tel.: +48 58 742 94 95
Fax: +48 58 742 94 96
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.kupsa.pl

Hiszpania

KUPSA COATINGS
Aptdo. de Correos 1081.
26080 Logroño (La Rioja)
Tel.: +34 945 622 222
Fax: +34 945 622 228
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.kupsa.es

Fabryka:
Ctra. N-111 Logroño - Pamplona Km. 2,3.
01320 Oyón (Alava) España

Meksyk

KUPSA COATINGS KUPSA COATINGS MÉXICO S de RL de C.V.
Helio 413
Col. Rincon del Poniente (Parque 300)
66368 Santa Catarina, Nuevo León
Tel.: + 52 8125581105
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Indie

KUPSA COATINGS PVT.LTD.
Gat No.- 107, House No- 259
At Post Parandwadi, Dhamane RD,
Taluka-Maval,
District-Pune, 410506
Tel.: +91 96899 09844 / +91 91122 86586
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.